esteistanbul@yahoo.com

Botoks ve Dolgu

BOTOKS VE DOLGU

 Estetik cerrahi de devrim yaratan buluş botox (botoks)kırışıklık ile mücadelede en hızlı sonuç veren estetik cerrahi uygulamaların başında gelir. Dünyada en sık yapılan estetik cerrahi uygulaması olan botox uygulaması acı vermeyen ve ortalama 5 dakika süren bir estetik uygulamadır .

Botoks estetik güzellik haricinde terleme tedavisinde de başarı ile uygulanmaktadır aşırı terleme, koltuk altı terlemesi el terlemeleri ve son olarak koku yapan ayak terlemelerinde de botox işlemi başarı ile uygulanmaktadır. Botox, bu uygulamaları dışında artık günümüzde MİGREN tedavisinde de son derece tatminkar tedavileri de sağlayabilmektedir.

Neden Botox?

Botoks, estetik cerrahi de devrim yaratan buluşlardan biridir. Botoks kırışıklık ile mücadelede en hızlı sonuç veren estetik cerrahi uygulamaların başında gelir. Dünyada en sık yapılan estetik cerrahi uygulaması olan botox uygulaması acı vermeyen ve ortalama 5 dakika süren bir estetik uygulamadır. Uygulamadan sonra hemen işinizin başına dönebilirsiniz.

DOLGU?

Piyasada çok farklı adlarla bulunurlar. Ortak noktaları aynı olup Hyaluronik asittir. HA bir dolgu maddesidir. Dudak bölgesine, dudak yanlarındaki katlantıalra ve çökme alanlarına, gülme çizgilerine, iki kaş arası ve alın bölgesindeki kırışıklıklara uygulanabilir. Bunun dışında yanak ve çeneye de uygulanır. Son derece basit bir uygulanması vardır. İşlem 3 dakika sürer ve işlem sonrası hemen evinize gidersiniz. Botoksdan farklı olarak etkisini hemen görmeye başlarsınız.